Skip to main content

Príprava na brigády v zahraničí

Príprava na letné brigády v zahraničí

Chystáte sa privyrobiť si na brigáde v zahraničí? Nie ste si istí, či ste dostatočne jazykovo zdatní?

Typ kurzu: Všeobecná angličtina A1, A2, B1, B2, C1(aj iné jazyky)
Rozsah kurzu: 12 x45 min.
Forma kurzu: individuálna / skupinová
Organizácia kurzu: v šiestich 90 minutových blokoch - polointenzívne / intenzívne
Začiatok kurzu: podľa dohody
Cena: 79 Eur/osoba pri výučbe v skupine
156 Eur / jedna osoba - individuálna výučba

Angličtina na brigády v zahraničí je presne to, čo potrebujete. Zopakujeme si témy, ktoré potrebujeme pri komunikácii s potenciálnym zamestnávateľom, pri prechádzke mestom, pri hľadaní ubytovania, ale aj vo voľnom čase. To všetko jednoducho a intenzívne.

Individuálna forma kurzu

V prípade individuálnej výučby, vieme organizáciu kurzu prispôsobiť vašim časovým možnostiam. Kurz je rozvrhnutý do šiestich 90 minutových blokov, ktoré môžete absolvovať na základe vzájomnej dohody v rozpätí minimálne troch dní (2 bloky denne) a maximálne šiestich týždňov (1 blok za týždeň).

Skupinová forma kurzu

V prípade skupinovej výučby poskytujeme intenzívnu formu - šesť po sebe idúcich pracovných dní, každý deň jeden 90 minutový blok a polointenzívnu formu - dva bloky za týždeň, celkové trvanie tri týždne.

V prípade, že máte záujem alebo akúkoľvek otázku ohľadom tohto kurzu kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 903 220 686 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..