Skip to main content

Povedali o nás

S potešením sledujeme, ako vychádzate z našej jazykovej školy obohatení o nové poznatky a vedomosti. Vaše kladné hodnotenie nám prináša úsmev na tvár a radosť, o ktorú by sme sa s vami chceli podeliť.

Vaše hodnotenia

Maria

pre Miriam Oravcová

Pani Miriam Oravcová učila moju vnučku Alice slovenčinu. Moja vnučka prišla z Kanady na pár mesiacov aby sa naučila aspoň základy slovenčiny. P. Oravcová bola veľmi milá, profesionálna a kreatívna. Alice sa veľmi tešila na hodiny slovenčiny, videli sme doma ako sa zlepšuje a robí pokroky, nič lepšie sme si pre Alice ani nevedeli predstaviť. Ďakujeme p.Oravcovej, že svoju prácu vykonáva profesionálne a zároveň s láskou a citom. A  preto vás všade chválim a odporúčam. 

B.D.

pre Jana Grežová

V mojom prípade naozaj išlo o veľmi špecifickú požiadavku ohľadne výučby angličtiny. Je pravda ze som bola vnútorne odhodlaná- motivovaná kvôli danému školeniu a kratkému času, ale sama som sa v tom strácala. Preto som oslovila vašu jazykovú školu.
Vaša podpora a pochopenie mojej situácie mi veľmi pomohli a Vaša pochvala na hodinách mi dodávala energiu učiť sa ďalej. Pri Vás som si začala trošku viac veriť a angličtinu som prestala vnímať “ ako za trest”.
Za ten krátky čas( 2 mes) som sa výrazne posunula v porozumeni písaneho textu a z časti hovorového textu. Na danom školení som sa cítla istejšie. Určite pre mňa to intenzívne učenie angličtiny malo zmysel.
Nemala som však konkrétne očakávania,v podstate som ani nevedela ako mi to pôjde. Plne som vedenie našich hodín nechala na Vás a na Vašich profesionalnych skúsenostiach. Výborné boli cvičenia, ktoré ste pre mňa vytvárali, bavili ma! A úplne prirodzene, nenásilne som si cvičila a opakovala slovnú zásobu.

Týmto by som Vám chcela poďakovať, že ste mne ako úplnej začiatočníčke umožnili svojim profesionálnym vedením zvládnuť špecificky zameraný odborný kurz.

ĎAKUJEM!

Petronela

pre Amina Cherid

Som spokojná so spätnou väzbou od lektorky, oboznámi nás vždy s priebehom s lekcie, aktívne pracuje aj s aplikáciou. Je to hravá metóda, ktorou sa deti učia anglický jazyk. Je to prepracovaný kurz, koncepcia je veľmi dobrá, navštevujeme ho už 2. rok. vnímame, že syn aktívne a hravo pristupuje k anglickému jazyku, považuje anglický jazyk za prirodzenú súčasť jeho života, aj v bežnej komunikácii používa anglické slová. Skupinka je homogénna, v dobrom počte, deti majú lektorku veľmi radi, sme spokojní. Ďakujeme aj za milé prekvapenia v podobe akcií v priebehu roka ako Halloween, vianočný večierok atď.

Juraj

pre Katarína Šmigurová

Jurko sa zlepsuje vie vela slovicok basniciek tesi sa na kazdu hodinu. Sme spokojni preto odporucame.

Zuzana

pre Katarína Šmigurová

Veľká spokojnosť s prácou našej lektorky a záujem, ktorý u detí vyvoláva. Dcéra bude prváčka a na ZŠ má VAGES svoju výučbu, tak ju zapíšeme určite tam.

Naďa

pre Katarína Šmigurová

Na hodinách je vytvorena príjemná atmosféra, deti si vzájomne rozumejú, lektorka je veľmi trpezlivá, k deťom kamarátska ale aj autoritatívna. V krátkosti pred hodinou informovať čo nás čaká (opakovanie, nové slovíčka atď.) A po hodine prízvukovat deťom domáce úlohy a opakovanie si pomocou aplikácie Teddy Eddie. Ja všade len odporúčam , nakoľko som veľmi spokojná, lektorka je trpezlivá, prispôsobuje hodinu deťom podľa ich nálady a chcenia, nieje to nič striktné, Oliver sa tam teší, priestor je tiež vyhovujúci. Nemám to s čím iným hodnotiť, max len keď sa mamičky rozprávame a porovnávame si ktoré dieťa kam chodí na angličtinu a aký je tam pristup. Pri hrách a doma veľa krát používame anglické slovíčka z aplikácie Teddy Eddie.

Petronela

pre Katarína Šmigurová

Veľmi oceňujem, že p. lektorka sa prispôsobila a uvoľnila sa na lekciách. Deti aj s p. lektorkou sa z môjho pohľadu na seba priateľsky naviazali a tešia na nové zážitky s p. lektorkou. Vnímam, že p. lektorka vedie hodiny dynamicky, ale zároveň sa prispôsobuje nálade detí a podľa toho si rozdeľuje úlohy. Mám za to, že je celá atmosféra pohodovejšia. Je to skvelý a prepracovaný program s výsledkami. P. lektorka vedie hodiny interaktívne, je pripravená. Môj syn sa na hodiny teší, pripravuje si domáce úlohy, keď ich dostane a teší sa z úspechov. Aj napriek tomu, že vie byť aj tvrdohlavý a vzdorovitejší, p. lektorka sa snažila vyzdvihnúť pozitíva z jeho účasti na hodine, toto si veľmi vážim a cením, že miesto kritiky dostávam viac pozitívnych informácií. Keď sa na hodinu pripravujeme aj doma cez appku, tak je Danko v komunikácii aktívny.

Anonym

pre Kika Paulovičová

Hanka je spokojná a chodí na angličtinu veľmi rada a to je pre mňa asi najdôležitejšie.

Anonym

pre Kika Paulovičová

S pani lektorkou som veľmi spokojná. Vzhľadom na problemovost môjho syna, má k nemu individuálny prístup a výsledky hlavne vidím pri skúšaní v škole na Anglickom jazyku. Je pre nás čislo 1,♥️

Anonym

pre Barbie

Za mna sme s pani lektorkou velmi spokojni. Syn velmi rad na anglictinu chodi, doma reaguje a rozumie co mu hovorim a na hodinach to ma podporene. Uz sa tesim, ked budeme pani lektorku trapit aj s mladsim synom. Dakujem krasne =)

Anonym

pre Alexandra Fuchsová

Podľa mňa prezenčne učenie veľmi efektívne. Je tu veľa komunikácie. Skutočné sebavedomie ktoré dostávam. Pri prezenčnej výučbe sa cítim dobre.

Anonym

pre Barbie

Barbie je uzasna. Absolutne som nadsena z toho ako sa moj syn posunul. Je ochotny komunikovat aj so mnou doma anglicky a dokonca sam na dovolenke zacal pouzivat par zakladnych vyrazov. Je vidiet, ze viete co robite :-) dakujem krasne

Anonym

pre Erik György

S výučbou aj so skupinou vrátane lektora som veľmi spokojná, vždy sa tam dobre cítim. Erik využíva aj hru ako nástroj na učenie jazyka, čo mi vyhovuje.

Anonym

pre Kristína Paulovičová

Sme maximálne spokojní, dieťa sa na hodinu vždy veľmi teší, ide dobrovoľne, dokonca by aj častejšie chodilo,

Anonym

pre Erik György

Chcem pokračovať pod vedením skupiny Erikom.

Anonym

pre Erik György

Erik vedie hodiny zaujímavo, vždy je téma, o ktorej sa dá rozprávať.

Anonym

pre Alexandra Bieliková

S online vyučovaním a hlavne aj s p. lektorkou bol syn nadmieru spokojný.

Anonym

pre Daniela Záhorská

S pani lektorkou sme boli absolútne spokojní, dcérka sa na hodiny vždy tešila a bavili ju. Ďakujeme!

Anonym

pre Daniela Záhorská

Veľmi sme spokojní s výučbou a s pani lektorkou Darinkou Záhorskou.

Anonym

pre Kristína Paulovičová

Nadmieru som spokojná s lektorkou Kristinkou, dokáže urobit hodinu zaujimavú, poučnú, veselú. Vždy sa teším na jej hodiny. A viem že to nie je stratený čas. Ďakujem.

Anonym

Hodnotenie webinára

Veľa tipov, a poznatkov. Spôsoby ako učiť sa mi ako téma veľmi páčila a uvítam ju znova. Máte to krásne pripravené.

Anonym

Hodnotenie webinára

Aktivity, ktoré môžem využiť. Kľudne si to viem predstaviť pol dňa, zdieľanie skúsenosti, ktore boli zaujímavé. Super to bolo, ďakujem <3

Anonym

Hodnotenie webinára

Zaujali ma ľudia, ich skúsenosti a diverzita prístupu k učeniu. Webinar mohol byt kludne aj dlhsi. Odchádzam s lepšou náladou, nemám čo vytknúť, vďaka za tento pozdvihujuci zážitok.

Galéria

Vaše hodnotenia z Google

Vaše hodnotenia z Facebooku